Tel Sandalye ile yaratabileceğiniz 4 harika mekan
whatsapp logosu
miosedia.com logosu.

Düzenleme tarihi :05 Mart 2020 17:50

Tel Sandalye ile oluşturabileceğiniz 4 Harika Mekan

    Tel sandalye, kullanım kolaylığı ve görünüşünün aksine rahat olmasıyla bilinir. Tel sandalyenin birden çok kullanım alanı vardır. Dış mekan kullanımına uygun olmasının yanında, iç mekan içinde tercih edilir. İç mekan kullanımında, daha çok minimalist mekan sevenlerin tercih ettiği bir modeldir. Ekonomik olması ve uzun ömürlü olmasıyla, diğerlerinden öne çıkıyor.

 

    Tel Sandalye, birden fazla kalitede üretilir. Tel kalınlığı, deri kalitesi, pabuç kalitesi gibi kriterler sandalyenin kalitesi etkiliyor. Örneğin 3mm tel kalınlığına sahip bir sandalye, oldukça hafif ve kalitesiz olacaktır. Fakat 8mm tel kalınlığına sahib bir sandalyede oldukça rahatsız olacaktır. Çünkü tel sandalyenin bir esneme payı olması gerekiyor. Geriye yaslanan kullanıcısının rahat etmesini sağlaması gerekiyor. Bu sebepten en ideal tel kalınlığı 5mm olarak kabul edilir.

1. Salonunuzda kullanabilirsiniz.

Tel Sandalye

    Şık ve ekonomik bir salon yaratmak istiyorsanız Tel Sandalye düşünebilirsiniz! Minimalist tasarımlar için tercih edildiğinden salonunuza çok yakışacaktır. Üstelik kütük masa ile de güzel bir uyum oluşturuyor.

2. Cafeniz için bir dış mekan sandalyesi mi arıyorsunuz?

tel sandalye cafe
    Cafeniz için dış mekan sandalyesi arıyorsanız da tercih edebilirsiniz. Deri oturum yeri sayesine silinmesi kolay, statik boyama sayesinde yağmura ve güneşe oldukça dayanıklı. Hem de 5mm kalınlığa sahip tel ile üretilmiş olanını alırsanız oldukça rahat edecektir ziyaretçileriniz.

3. Mutfağınızda bile

tel sandalye mutfak

    Mutfağınızda çarpma, düşme, çizilme, lekeye karşı dayanıklı ekonomik bir sandalyeniz olsun istemez misiniz? Üstelik oldukça da rahat. Deri oturum yerini bir bezle rahatlıkla temizlersiniz. Koku tutmaz, çünkü statik boyalı tel. İstediğiniz yemeği özgürce yapabilirsiniz.

4. Cafeniz için iç mekan sandalyesi

tel sandalye cafe iç mekan

    Minimalist tasarımlı cafenize iç mekan sandalyesi mi arıyorsunuz? İşte tam aradığınız ürün. Tolix Sandalye ile kombinlenmesi de harika bir detay oluşturmuş.