Her Bütçeye Uygun Popüler Bar Sandalyeleri
miosedia.com logosu.

Düzenleme tarihi :08 Mart 2019 19:21

Her Bütçeye Uygun Popüler Bar Sandalyeleri

Mutfaklar değişiyor. Mutfak bar sandalyelerinin ve mutfak bar adalarıyla bütünleşmiş yemek masalarının artan popülaritesi ile “Counter-Height” yüksek oranda talep görüyor. Mutfaklarda gerçek bar sandalyesi kullanmak, klasik yemek sandalyelerinden sıkılanlar için harika bir seçenek teşkil edecektir. Burada çeşitli stilleri ele alıyoruz: rustik, modern, minimalist, İskandinav, endüstriyel, yüzyıl ortası modern, fütüristik ve ötesi - herkes için bir şeyler var! Ve hepsinden önemlisi, her bütçeye uygun hazineleri avlamaya özen gösterdik.

Nerd Bar Sandalyesi

nerd bar taburesi

Pürüzsüz formlar ve çeşitli pastel renk seçenekleri David Geckeler’in Nerd Bar Taburesi'ni her tür İskandinav iç mekanı için popüler bir seçenek haline getirir; Mobilya tasarım meraklıları ve mühendisler, bu unutulmaz sandalyenin pürüzsüz estetiğine katkıda bulunan görünür donanım eksikliğini takdir edeceklerdir.

 

Ikea Dalfred Bar Taburesi

ahşap bar sandalyesi ikea

Bu taburenin basit tasarımı modern iç mekanlar için hoş bir seçimdir, ve formu evde veya ofiste odak noktası oluşturacak kadar ilgi yaratır. Klasik vida tepesi tasarımı, endüstriyel bir temayı ve ayrıca ayarlanabilir yükseklik çok yönlülüğü sunma orijinal amacını bile tamamlayabilir.

 

Austin Bar Taburesi

austin bar sandalyesi

Doğal ahşap kaplama, şık kavisli bacaklar ve minimalist yapı, bu dışkıları, özellikle vurgulamak isteyebileceğiniz benzer doğal ahşap tonları üzerinde çalışıyorsanız, her iç mekan için hoş bir açıklama parçası haline getirir.

 

Wyndham Döner Bar Taburesi

wydham bar stool

Bu döner tabure geometrik aksanlı bir alan için mükemmeldir, ancak resimde gösterildiği gibi temiz çizgilerle çevrili olduğunda fantastik bir odak noktası olarak da kullanılabilir. Eskitilmiş pirinç ayaklar ve mumlu ahşap koltuklar, rustik ortamlarda veya basit çağdaş ortamlarda eşit derecede çalışır.

 

Bağlantısız bir mutfak adası veya kahvaltı barı gibi odanın ortasında açık olan ayarlar için mükemmel, her açıdan benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu model çok çeşitli koltuk kaplamalarında ve renklerde mevcuttur. Coleman, Greta de Parry'nin fantastik bir tasarımıdır, Dwell'den 2015 En İyi Mobilya Ödülü'nü aldı.

 

Tolix Bar Taburesi

tolix bar stool

Tolix sandalye, hem endüstriyel hem de rustik iç mekanlarda favori olan ikonik bir tarz. Tanınabilir formu aslen 1934 yılında metal ustası Xavier Pauchard tarafından geliştirildi, ancak tasarım bu ucuz seçim gibi geniş bakış açıları ve reprodüksiyonlar tarafından kanıtlandığı gibi zamansız kalıyor.

 

HAY Bar Sandalyesi

Hay Bar Sandalyesi

Üretken mobilya tasarımcısı Hee Welling'in çalışması, Bir Tabure Hakkında, eğlenceli İskandinavlardan esinlenilmiş iç mekanlarda evde görünen pürüzsüz bir form sunar. Koltuk kumaş, polipropilen veya deri olarak bulunurken, bacaklar sabunla işlenmiş meşe kaplama ile huş ağacı üzerindeki siyah leke arasında bir seçenek sunar. Aynı zamanda HAY sandalye’nin de tasarımcısıdır.

Tel Bar Sandalyesi

tel bar sandalyesi

Tel sandalye formunun bar modeli olan bu sandalyenin çeşitli şekilleri mevcuttur. Görseldeki ürün en bilinen modeldir ve dünyaca ünlüdür. Ününü de hakediyor.

Eames Bar Sandalyesi

eames bar sandalyesi

Eames sandalyenin bar taburesini en iyi anlatan içerikten alıntı yapıyoruz. Danetti.com

“Bu tasarım klasiği, yüzyılın ortalarından kalma modern, ilham verici renk paletimizle günümüze gelmiştir. Geleneksel barlardan süper modernliğe kadar, çok çeşitli mutfak stillerine uyacak ince yumuşak tonlar ve pozitif vurgu renkleri seçerek, bu barlarda kullanılan renk aralığını düzenledik.

Bilmeniz gerekenler

Koltuk, kirli parmak izlerini göstermeyecek hafif bir dokuya sahip sağlam aşınmış bir kalıp plastikten yapılmıştır. Eames Style Bar Stool'ı yoğun aile yemek zamanları için mükemmel yapan, temizliği silmek inanılmaz derecede kolaydır!

Piyasada bu ikonik sandalyelerin diğer kopyalarını göreceksiniz, ancak burada Danetti'de, daha yüksek kaliteli bir koltuk almanızı sağlamak için fazladan bir kilometre kat ettik. Sert parçaların zamanla gıcırtılı kalmamasını veya gevşememesini sağlamak için hem koltukların ömrünü hem de dayanıklılığı artıran lastik rondelaları ekledik.

Masif kayın ayakları, bir iç çelik destekle zorlanır. Bu gizli destek ve tabandaki çelik çapraz teller dışkı sağlam ve düz bir görünüm sağlarken dışkıların sağlam ve sağlam olduğu anlamına gelir.

Tüm bar taburelerimizde olduğu gibi, Eames, zemini koruyacak, sürtünme sesini en aza indirecek ve masif kayın sandalye ayaklarını koruyacak temiz zemin koruyucularıyla birlikte gelir. Bar taburelerinin ne sıklıkla hareket ettirildiğini düşündüğünüz zaman bu çok önemli bir özellik.

Bu tasarım koltukları mevcut iç mekanınıza eklemenizi daha da kolaylaştırmak için 6 şık renkten oluşan çağdaş bir renk paleti seçtik. Bu, renkleri karıştırmanıza ve eşleştirmenize veya cesur bir ifade görünümü için en sevdiğiniz rengi seçmenize olanak tanır.

Eames Style Bar Taburelerimiz, yemek alanınız veya mutfak kahvaltı büfeniz için şık ama dayanıklı bir oturma çözümüdür. Tezgahınızın yüksekliğini kontrol etmenizi öneririz, böylece hem rahatlık hem de estetik nedenlerden dolayı dışkıların doğru yükseklik olduğundan emin olursunuz. Bu ikonik tarz Eames Stili Yemek Sandalyesi olarak da mevcuttur. Mutfak ve yemek alanınız boyunca koordine edici ve şık bir görünüm oluşturmak için renkleri ve stilleri karıştırın ve eşleştirin.”

Kaynaklar :

https://www.danetti.com/dining-furniture/bar-stools/eames-style-bar-stool

http://www.home-designing.com/modern-kitchen-bar-counter-stools-for-sale